Bugün Bülente yarın bana

Bugün Bülente yarın bana
Hacettepe Teknik Sorumlusu Ergün Penbe, Galatasaray karşısında iyi oynadıklarını belirterek, şunları söyledi. Abone ol

Ergün Penbe, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, güzel ve keyifli bir maç olduğunu belirterek, ''İzleyenlerin bu maçtan zevk aldığını düşünüyorum. Oyuncularımı gönü seo lden tebrik ediyorum. Onlardan istediğim her şeyi yaptılar. Gol yemeden kazandık. Önceki haftalarda da iyi top oynuyorduk fakat skora yansıtamıyorduk'' dedi.

Ligde onur mücadelesi verdiklerini ifade eden Ergün Penbe, ''Kalan 4 maçta da en iyi şekilde mücadele edip, ligi tamamlayacağız'' diye konuştu. Galatasaraylı taraftarların Bülent Korkmaz'a yönelik yaptığı istifa tezahüratlarına da değinen Penbe, şunları kaydetti:

''Çok üzüldüm. Bugün kaptan Bülent'e yapılanlar ileride bize de yapılır. Bülent, bu camiaya 24 senesini vermiş, büyük başarılara imza atmış biri. Galatasaray seyircisinin kendi bünyesinden yetişmiş birisine böyle davranmasını yanlış buluyorum. Çok talihsizlikler yaşadılar. Avrupa'da antrenörler uzun yıllar bir kulüpte çalışıyor ve destekleniyorlar. Türkiye'de de bunların aşılması lazım. Umarım bundan sonra Galatasaray, Bülent Korkmaz ile daha iyi yerlere gelir. Galatasaray'a başarılar dilerim.''Kategori : SPOR