Marsilyanın Serveti istemesi yeni olan birşey değil

  • Ana Sayfa
  • Marsilyanın Serveti istemesi yeni olan birşey değil
Marsilyanın Serveti istemesi yeni olan birşey değil
Marsilya’nın teklifini kabul eden Servet’in menajeri Mithat Halis, Fransız ekibinin ilgisinin yeni olmadığını söyledi.Abone ol

Marsilya’nın teklifini kabul eden Servet’in menajeri Mithat Halis, Fransız ekibinin ilgisinin yeni olmadığını söyledi.
Sportif Direktör Jose Anigo ise, “Ortalığın sakinleşmesini bekliyoruz” dedi

Galalatasaray’ın yıldız futbolcusu Servet Çetin yuv nebraska seo adan uçuyor. Marsilya’nın 1 yıldır peşinde olduğu ve devre arasında 7 milyon euro önerdiği tecrübeli futbolcunun, yol ayrımında olduğu ortaya çıktı.

Cim-Bom’un 8 milyon euroya bu transfere yeşil ışık yakacağı belirtildi.

Avrupa’da futbol oynama isteğini her fırsatta dile getiren Servet’in aynı zamanda Şampiyonlar Ligi’nde yer alacağı için Marsilya fikrine sıcak baktığı kaydedildi.

‘Türkiye kötüye gidiyor’
Futbolcunun menajeri Mithat Halis de, gelişmeleri doğrulayarak, “Türkiye’de futbolun geldiği nokta ortada ve her geçen gün kötüye gidiyor. Marsilya’nın Servet’i istemesi aslında yeni olan birşey değil, eskilere dayanıyor. 2002’de Denizlispor, UEFA Kupası’nda tarih yazarken, Lorient ve Lyon gibi Fransız takımlarına karşı sergilediği futbolla dikkatleri çekmişti. Marsilya da ilk teklifini o zaman yapmıştı. Gerets eğer takımın başında yeni sezon için kalsaydı bugün Servet, Marsilya’daydı” dedi.

Bu transferi L’Equipe gazetesine değerlendiren Olimpique Marsilya Sportif Direktörü Jose Anigo da, “İlgilendiğimiz bir futbolcu. Ancak ilerleme kaydetmek için ortalığın biraz sakinleşmesini bekliyoruz” diye konuştu.Kategori : SPOR