Canaydının buruk sevinci

Canaydının buruk sevinci
Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, seyircisiz maçların çok tatsız geçtiğini söyledi.Abone ol

Hakan'ın attığı golden sonra futbolcuların değişik sevinç gösterisiyle ilgili bir soru üzerine Canaydın, "Her şey güzel oldu bu gece. Güzel bitti" dedi.

Canaydın, Fenerbahçe ile puan farkının 5'e düşmesiyle ilgili soruya da "Lig ço aldatmak k uzun, daha 16 maç var. İnşallah rakibimizi yakalayacağız" diye konuştu.

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını ifade etti.

Ankaraspor maçı sonrası soruları yanıtlayan Polat, teknik direktör Gerets'in Alman basınında yer alan açıklamalarıyla ilgili bir soru üzerine, "Ligin bitmesine 16 hafta var. Daha çok şey değişir. Şampiyonluğun en büyük adayıyız. Aramızda iki puan fark var. Herhalde 16 haftada kapanır" şeklinde konuştu.

Polat, "Yaptığınız tahminler hep tutuyor. Fenerbahçe'nin puan kaybedeceğini söylemiştiniz. Bunu neye bağlıyorsunuz" biçimindeki soruya, "Yukarıdan mesaj geliyor herhalde. İçime doğuyor. Sezonun ikinci yarısı başlarken takımların özellikle büyük takımların ortaya iyi futbol koymalarını beklemiyorum. Bugün çok tatmin edici değildik, ama önemli olan 3 puanla iyi başlamaktı" diye yanıt verdi.

Sarı-kırmızılı futbolcu Ayhan, lider Fenerbahçe ile aralarındaki 5'e inen puan farkını '0' gibi gördüklerini ifade etti.Kategori : SPOR