Samsunda şizofren evlat dehşeti

  • Ana Sayfa
  • Samsunda şizofren evlat dehşeti
Samsunda şizofren evlat dehşeti
Samsun'da anne ve babasını bıçaklayarak yaralayan ve şizofren olduğu ileri sürülen genç, kendini balkondan attıAbone ol

Samsun'da anne ve babasını bıçaklayarak yaralayan ve şizofren olduğu ileri sürülen genç, kendini 3. kattaki evlerinden boşluğa bıraktı.

Edinilen bilgilere göre olay, Kadıköy Mahallesi Sokullu Sokak'ta meydana geldi. Anne ve babasıyla tartışan A.K. (27), önce babası İ.K'yı ersağ üyelik başvurus (49) karnından ve kasığından bıçakladı. Genç, daha sonra araya giren annesi F.K'yı (47) de sol kalçasından yaraladı. Yaralı çifte ilk müdahale kaldırıldıkları Samsun Devlet Hastanesi'nde yapıldı. Karnından aldığı darbeyle baba İ.K'nın ağır yaralandığı ve ameliyata alındığı kaydedildi.

Anne ve babasını yaraladıktan sonra bunalımı artan genç, doğalgazı açarak intihar edeceğini bildirdi. Durumu öğrenen polis gencin hastanedeki dayısını alarak eve gitti. Polisin, "Aşağıya in, sana bir şey olmayacak" çağrılarına elindeki sandalyeyle camları kırarak cevap veren A.K, balkonun demir korkuluğunu da sökerek aşağıya attı. Annesinin de babasının da kendisini sevmediğini haykıran ve kimsenin 3. kata çıkmasını istemeyen genç, "Beni kimse sevmiyor" dedi.

Genci ikna çabaları sürerken A.K, kapının açıldığını, eve girenlerin hemen çıkması gerektiğini aksi halde atlayacağını ifade etti. İtfaiyenin getirdiği branda açılırken, dayının yan pencereden balkona girmek istemesi üzerine balkonun kenarına çıkan genç 3. kattan atladı. Korku dolu anlar yaşanmasına neden olan gencin, sağ ayak bileğinin kırıldığı öğrenildi. A.K, ambulansla Samsun Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.Kategori : GÜNCEL