Sözümona seyircisiz maç!

Sözümona seyircisiz maç!
Bir futbol takımı seyircisiz oynama cezasına çarptırıldı. Ancak seyirci çok rahat maçını seyretti. Nasıl mı?Abone ol

Çanakkale'de, seyircisiz oynama cezası alan amatör küme takımlarından Özel İdarespor'un, Ezinespor ile yaptığı karşılaşmayı her iki takımın seyircileri de rahatlıkla izledi.

Çanakkale 1. aldatılmak Amatör Küme'de şampiyonluk mücadelesi veren Özel İdarespor'a, ligin ilk yarısında İntepespor ile yaptığı maçta yaşanan saha içi gerginlikler nedeniyle, İl Disiplin Kurulu tarafından 2 maç seyircisiz oynama cezası verildi.

Cezalı ilk maçını Hastanebayırıspor karşısında oynayan Özel İdarespor, ikinci maçında ise bugün Ezinespor ile 18 Mart Toprak Sahasında karşı karşıya geldi.

Çevresinde tribün bulunmayan ve etrafı tamamen açık olan bir sahada maç oynanınca, her iki takım seyircileri de karşılaşmayı rahatlıkla izledi.


Özel İdarespor Kulüp Müdürü Bülent Büberci, bu tip cezanın bir örneğinin bulunmadığını savunarak, "Maçı oynadığımız sahanın her tarafının açık olması ve kapıları bulunmaması nedeniyle yapabileceğimiz bir şey yok" dedi.

Oldukça çekişmeli ve gergin geçen maçı Ezinespor 2-0 kazandı. Maçta, Özel İdarespor'dan Tevfik ve Onur, Ezinespor'dan da Mustafa kırmızı kart görerek oyundan atıldı.Kategori : SPOR