Kocaelide facia ucuz atlatıldı

Kocaelide facia ucuz atlatıldı
Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde bir evde meydana gelen doğalgaz patlaması, çevrede büyük korkuya sebep oldu.Abone ol

Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde bir evde meydana gelen doğalgaz patlaması, çevrede büyük korkuya sebep oldu. Ölen ya da yaralanan olmadığı patlama sonrası evin duvar hipnoz ları çatlarken, balkon duvarı ve penceresi ise metrelerce uzağa fırladı.

Edinilen bilgiye göre, Tatlıkuyu Mahallesi Ahmet Penbegüllü Bulvarı 1327 Sokak üzerindeki Hüseyin Gül isimli şahsa ait 2 katlı evin ikinci katında ilk belirlemelere göre doğalgaz kaçağı sonucu büyük bir patlama meydana geldi. Henüz kullanıma açılmayan ancak kör tapa ile kapatılan doğalgaz borusu, aynı yerde çalışan buzdolabı sebebiyle ateş alması sonucu büyük bir gürültüyle patladı.

Patlama sonucu evin duvarlarında derin çatlaklar oluşurken, balkon duvarı ve pencereleri ise metrelerce uzağa fırladı. Pencereyle kapatılan balkonda bulunan buzdolabı ile balkonun iç penceresi de patlama sırasında paramparça oldu. Ev sahiplerinin bir yakınlarının cenazesi için Karabük'te olmaları faciayı önlerken, evde büyük çapta maddi hasar meydana geldi.Kategori : GÜNCEL