Zico alınan bir puandan mutsuz

Zico alınan bir puandan mutsuz
Zico Kayseri Erciyesspor önünde oynanan futboldan ve alınan sonuçtan memnun olmadı.Abone ol

Zico, Maçın ilk yarısında istediklerini yapamadıklarını ve oynadıkları kötü oyunun sonucunda da gol yediklerini belirten Zico, şöyle devam etti:

"İlk yarı sonundaki telkinlerimizden sonra oyuncularımız ikinci yarıya çok güzel bir şekilde d medikal seo öndüler. Yapmaları gerekenleri yaptılar ve maçı çevirecek pozisyonları yakaladılar. Fakat bunlardan biri gol oldu. Daha fazlasını bulamadık. Gördük ki Kayseri Erciyesspor çok savaşçı bir takım. İstediği zaman iyi oynayabilen bir takım. Ben eminim ki bu sadece bizim maçımızla kalmayacak. Bundan sonra oynayacakları bütün takımların işlerinin zor olacağını düşünüyorum."

Zico, futbolcuları ile saha içinde maç devam ederken tartışmamaları için de konuşacağını belirtti.

KORKMAZ BERABERLİKTEN MUTLU

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz da "Yenemedik, ama bu maçtan 1 puanla ayrılmak da güzeldi" dedi.

Korkmaz, Fenerbahçe maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, karşılaşmanın ilk yarısında iyi bir oyun ortaya koyduklarını ve istediklerini yaptıklarını söyledi.

Bu nedenle futbolcularını kutladığını ifade eden Korkmaz, "Ancak, ikinci yarı galibiyeti korumak adına psikolojik olarak geriye çekildik. Yenilmedik, ama bu maçtan 1 puanla ayrılmak da güzeldi" dedi.Kategori : SPOR