Fenerbahçe cuma namazında

Fenerbahçe cuma namazında
Fenerbahçeli futbolculardan 9’u, Mimar Sinan’ın 500 yıl önce yaptırdığı tarihi Kurşunlu Camisi’nde cuma namazı kıldı.Abone ol

ERCİYESSPOR’la oynayacakları maç için dün Kayseri’ye gelen Fenerbahçeli futbolculardan 9’u, Mimar Sinan’ın 500 yıl önce yaptırdığı tarihi Kurşunl aldatmak u Camisi’nde cuma namazı kıldı.

Fenerbahçeli oyuncular, öğle namazı için Mimar Sinan’ın kalfalık döneminde yaptığı Kurşunlu Camisi’ne gitti. Tuncay, Olcan, Volkan, Tümer, Serkan Balcı, Semih, Kemal, Uğur Boral ve kaleci Serdar, camiye gelişleri sırasında medya mensuplarının görüntü almasına karşı çıktı.

Eşofmanlarıyla camiye girerek cemaatle birlikte cuma namazını kılan sarı lacivertli oyuncular, gençlerin çalışması, kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını anlatan hutbeyi dinledikten sonra çıkışlarında sevenlerinin ısrarlı imza istekleriyle karşılaştı.

Tümer ve Kemal, ısrarlara dayanamayıp imza verdiler. Bu arada hayranları cep telefonlarıyla Fenerbahçeli futbolcuların fotoğraflarını çektiler. Sarı lacivertli oyuncular, daha sonra koşarak 20 metre uzaklıktaki Hilton Oteli’ne döndüler.Kategori : SPOR