Kartalın gizli serveti

Kartalın gizli serveti
FIFA menajerlerinden Ceylan Çalışkan, Beşiktaş'ın satılması halinde 50 milyon euro kazanabileceğini iddia etti.Abone ol

Kongre hazırlıkları içerisinde olan Beşiktaş yönetimine her ne kadar muhalif kanattan borçlarla ilgili olumsuz eleştiriler gelse de futbol takımı içerisinde gizli bir servetin yattığı iddia edildi.
FIFA menajerle bölgesel zeyıflama çerkezköy rinden Ceylan Çalışkan, siyah - beyazlı yönetimin satılması durumunda yüksek miktarda para kazandıracak oyunculara sahip olduğunu söyledi.
Çalışkan yaptığı açıklamada, "Ben uluslararası bir menajerim. Senelerdir bu işin içerisindeyim. Dünya futbol piyasasını yakından takip eden bir isim olarak şunu söyleyebilirim ki Beşiktaş takımında gizli bir servet yatıyor. Takım içindeki 8 futbolcunun toplam değeri 50 milyon euro civarında. Bunun dışında kalan oyuncuların bonservis bedeli her ne kadar yüksek olmasa da kulübe para kazandıracak isimler. Bütün bu değerleri bir araya getirdiğinizde ortaya muazzam bir rakam çıkıyor. Beşiktaş yönetimi elindeki bu hazineyi göz ardı etmemeli bunun farkına varmalı" ifadelerini kullandı.
Çalışkan'a göre bonservis bedelleri şöyle: Delgado: 10 milyon euro, Gökhan Zan: 10 milyon euro, Serdar Kurtuluş: 5 milyon euro, İbrahim Akın: 5 milyon euro, Bobo: 5 milyon euro, Burak: 5 milyon euro, Nobre: 5 milyon euro, İbrahim Toraman: 5 milyon euro.

Kaynak: MilliyetKategori : SPOR