Cimboma 140 milyor dolar

Cimboma 140 milyor dolar
Galatasaray, Riva için Arap bir finans şirketi ile kesin olarak anlaşmaya vardı. Banka borçları bitecek.Abone ol

Galatasaray, Riva için Arap bir finans şirketi ile kesin olarak anlaşmaya vardı. Sarı-kırmızılıların kasasına ilk etapta 40 milyonu nakit, toplam 140 milyon dolar girecek, banka tummy tuck prices turkey borçları bitecek.

Galatasaray yönetimi, kulübü finansal açıdan büyük ölçüde rahatlatacak, banka borçlarından kurtulmasını sağlayacak Riva Projesi'ni başarıyla noktaladı. Dubai'de bulunan yönetici Işın Çelebi bir süredir devam eden görüşmelerden olumlu sonuç aldı ve anlaşma imzaya kaldı.

ABD'li, Alman ve Arap üç şirketle temasta olan Galatasaray, Alman şirketin teklifinin zayıf kalması üzerine Birleşik Arap Emirlikleri'nden Dubai merkezli finans kuruluşunun teklifi üzerine yoğunlaştı. Riva'daki araziye talip olan Arap şirket 140 milyon dolar önermişti. Pazartesi günü şirketle görüşmek üzere Dubai'ye giden Işın Çelebi'nin dün kesin anlaşmaya vardığı öğrenildi. Arap finans şirketiyle yapılan anlaşmaya göre imzaların atılmasının ardından 40 milyon dolar nakit para hemen Galatasaray'ın kasasına girecek.

Haber: Zafer Ertem
Kaynak: www.sabah.com.trKategori : SPOR