Çalımbaydan Beşiktaş itirafı

  • Ana Sayfa
  • Çalımbaydan Beşiktaş itirafı
Çalımbaydan Beşiktaş itirafı
Rıza Çalımbay, katıldığı bir sohbet toplantısında soruları yanıtlarken ilginç açıklamalar yaptıAbone ol

Çaykur Rizespor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş'a başkan, yönetici veya teknik direktör olarak dönebileceğini söyledi.

Çalımbay, Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şubesi'nin düzenlediği geleneksel sohbet toplantısında kendisine mini gastric bypass turkey yöneltilen soruları yanıtladı.

Beşiktaş'ta başarılı olduğu bir dönemde görevi bıraktığını ifade eden Çalımbay, "yönetimin bize desteği olmadığı için görevi bırakmak zorundaydık. Yönetimden ayrılan Murat Aksu, o dönemde yaşadığımız sıkıntıları en iyi bilen isimlerden biridir. Bu konuda açıklama yapmasını bekliyorum'' dedi.

Çalımbay, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e kırgın olduğunu ifade ederek şöyle devam etti:

"Ben görevden ayrıldıktan sonra yapmaması gereken açıklamaları oldu. Kendilerine bir daha göremeyeceği başarılar yaşattık. Özellikle kalecisiz 4-3 kazandığımız Fenerbahçe maçı hiçbir zaman hafızlardan silinmeyecektir. Bunları düşünüp konuşmalarını dikkatli yapması lazımdı. Beşiktaş'a bir gün başkan, yönetici veya teknik direktör olarak dönebilirim.'' Ligin ikinci yarısında telafisi olmayan final niteliğinde 17 maç yapacaklarını belirten Çalımbay, ''Çaykur Rizespor, ilk yarıda Kayseri Erciyesspor'dan sonra en fazla mağlup olan ikinci takım. Sistemimizi buna göre ayarlayıp bu sorununu çözmemiz gerekiyor" dedi.Kategori : SPOR