Bushun alkış barometresi dipte

Bushun alkış barometresi dipte
Bush’un, Birliğin Durumu konuşması 6 yılın en kötüsü oldu. Konuşma alkış barometresine böyle yansıdı...Abone olBush’un, ABD Kongresi ve halktan yeni Irak planına "bir şans" vermelerini istediği Birliğin Durumu konuşması 6 yılın en kötüsü oldu. Konuşma alkış barometresine böyle yans all on 4 dental turkey prices ıdı:

ABD Başkanı Bush, Birliğin Durumu konuşmasında "ABD, Irak’tan çekilirse, Bağdat aşırıların eline düşer, şiddet Ortadoğu’ya yayılır. Amerika için bu bir kabus senaryosudur. Kaybetmemeliyiz. En iyi umut olan plana bir şans verin" dedi. Ancak konuşması 6 yıllık başkanlığının en az alkışını daha doğrusu desteğini aldı.

Bush, Irak’a 21 bin kadar ilave asker gönderilmesini içeren yeni planı için, "Kaybetmememiz gereken savaştaki en iyi umut" ifadesini kullandı. Bush, "Savaş konusunda daha önce nasıl bir oy kullanmış olursanız olun, başarısızlık için oy vermediniz" dedi. ABD’nin verdiği sözleri yerine getirmeden dostlarını terk etmemesi gerektiğini ısrarla vurgulayan Bush, ABD’nin çekilmesi halinde Bağdat’ın aşırıların eline düşeceğini kaydetti.

Bush’un bu konuşmasının alkış barometresinde yansıması şöyle oldu:Kategori : DÜNYA