Bir taşla iki kuş vurun

Bir taşla iki kuş vurun
USRobotics, Sevgililer Günü şerefine bir yarışma düzenliyor. Yarışmaya katılanlar iki türlü kazanacak.Abone ol

USRobotics, Sevgililer Günü şerefine bir yarışma düzenliyor. Sevgilisi için en güzel mesajı yazan üç kişi Web kamerası kazanacak. USRobotics, bu yıl da sevenleri unutmadı ve Sevgililer Günü şerefine bir yarışma düzenledi. Sevdiği kişi için en güzel sevgi mesajını yazan 3 ki kurabiye şi, USRobotics’in en yeni ürünü olan USR9640 Web kamerası kazanacak.

Hem de 1 değil, 2 tane. Böylece sevenler İnternet’ten, üstelik ceplerinden 5 kuruş çıkmadan doya doya sohbet ederken de birbirlerinin yüzlerini görebilecek, ne gözden, ne de gönülden uzak olacak. Yarışmaya Katılmak İçin… Mesajlar, 5 Şubat’tan itibaren USRobotics’e www.usr.com/tr adresinden iletilecek. Sevdikleri için en güzel mesajı yazanlar, bir taşla iki kuş vuracak. Hem mesajları sevdiklerine ulaşacak, hem de USRobotics seçici kurulunun değerlendirmesine dahil olacak.

Yapılacak değerlendirme sonucunda en güzel mesajı gönderen 3 kişi, ikişer Webcam sahibi olacak. 1.3 MP Çözünürlük USR9640, saniyede 30 kare görüntü aktarabiliyor. Görüntü aktarmasının yanı sıra kayıt yapabiliyor ve fotoğraf çekebiliyor. 1.3 megapiksellik çözünürlüğe sahip olan ürün, loş ortamlarda bile kaliteli görüntü alabiliyor. Ürün, dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarla birlikte kullanılabiliyor. İstenirse masaüstüne yerleştirilerek kullanılması da mümkün. Bas ve tiz seslerin daha iyi duyulmasını sağlayacak şekilde tasarlanan USR9640, çok kaliteli bir kulaklık seti ile birlikte sunuluyor.Kategori : EKONOMİ