Meğer neler olmuş neler...

Meğer neler olmuş neler...
Kim bu gittiği yerin rengini alan bukalemun silahşör dersiniz! Özkök, bu kez bakın nereden vurdu...Abone ol

Sabah ile Hürriyet grubu arasındaki savaşta söz sırası Ertuğrul Özkök'te... "" diyen Özkök, Sabah grubunu TMSF üzerinden vurdu.

"Memlekete ahlak ve namus dersi verenlerin durum stomach botox turkey prices ları yavaş yavaş ortaya çıkıyor" diyen Özkök, Sabah grubunun da 145 milyon YTL vergi borcunu ödemediğini yazdı.

Uzanlara yapılan gibi olsun!
Yılda 250-300 milyon dolar ilan geliri olan Sabah Grubu 433 milyon dolara el değiştirmişti. Bunu hatırlatan Özkök, "Ben diyorum ki, Sabah’ın satış dosyası yeniden açılmalı ve Uzanlar’a ne yapıldı ise aynısı yapılarak halkın 600 milyon doları kurtarılmalı" dedi.

Fatih Altaylı'yı unutmadı!
Özkök yazısında "hodri meydan" çağrısı yaptığı Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı'yı da unutmadı. Ertuğrul Özkök, Altaylı için isim vermeden "Gittiği her yerin rengini alan bukalemun silahşör" tanımlamasını yaptı.

Bu silahşörlerin patronlarının 145 milyon YTL'lik vergi borcunu görmeden başkalarına saldırdıklarını belirten Özkök, "Yoksa 145 milyon YTL’lik vergi bir kalemde silindi mi?" diye sordu. //Kategori : MEDYA