Ahmet Hakana ağır sözler

Ahmet Hakana ağır sözler
Ahmet Hakan'ın Vakit eleştirilerine Hasan Karakaya dayanamadı. Yazar, 8 aylık tek taraflı ateşkesi ağır bir saldırı ile bozdu.Abone ol

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan 21 Mayıs 2006 tarihli "Vakit'e ihtarname" vermişti. O tarihten bu yana Vakit, lehte ve alehte haber yapmama kararı almıştı. Ama Hakan'ın saldırıları durmadı. O tarihten sonra tam 6 kez Vakit aleyhine yazı yazdı. Son yazdığı bardağı taşırmıştı. Karakaya 8 aylık ateşkesi bozdu ve açtı ağzını yumdu gözünü.

Karakaya, polemikleri s зъбен имплант истанбу even Hakan'ın eski defterlerini açtı. 1980'li yıllarda misafir kaldığı evinde yaptığı çişi yazdı.Hatırlanacağı gibi çiş olayını Ahmet Taşgetiren ilk olarak gündeme getirmişti. Karakaya'nın hıncı geçmemişti asıl darbeyi Kanal 7'de görev yaparken "büyük konuşuyorum atv'ye kesinlikle gitmem" sözleri ile vurdu.

Karakaya, magazin programlarını eleştiren bir yandan da malzemesi olmaktan çekinmediğini yazdığı Hakan'ın o sözlerine yer verdi. Ne diyordu o günlerin gündem belirleyen habercisi Hakan:

"Gerçek Hayat dergisinin 24. sayısında, kendisine yöneltilen sorulara şöyle cevap veriyordu:
"atv'ye transfer edilmeniz gündeme geldi?"
-Hayır gelmedi, böyle bir şey yok.
"Olsa gider misiniz?"
-Gitmem... Büyük konuşuyorum, gitmem.!!!
Niçin gideyim ki atv'ye?..
"Para?"
-Bunun muhasebesini hiç yapmadım, fakat yüksek meblâğlar teklif edilse de kabul etmem...
Çünkü bu benim için bir son olur.
Bana verecekleri para, benim bir nevi emeklilik tazminatım gibi olur. Henüz, emekli olmaya niyetim yok!.."

Yazar Karakaya ayrıca Hakan'ın çetelesini de tutmuş. Yazarın tespit ettiği yazılar ise şunlar:

"Fethullah Gülen Hocaefendi aleyhinde 22 yazı, - Vakit aleyhinde 10 yazı, - YeniŞafak aleyhinde 9 yazı, - Kur'an Kursları ve İHL'ler aleyhinde 6 yazı, - Milli Görüş Lideri Prof. Necmettin Erbakan aleyhinde 2 yazı - Cübbeli Ahmet Hoca aleyhinde 4 yazı, - "Radikal" yaftasını astığı Müslümanlar aleyhinde 3 yazı, - Ve, Mehmed Şevket Eygi aleyhinde 1 yazı."Kategori : MEDYA