Altaylı savaştan kaçıyor mu?

Altaylı savaştan kaçıyor mu?
Fatih Altaylı "meydandan" kaçıyor mu? Özkök'ün yaptığı "hodri meydan" çağrısına Altaylı, bakın nasıl cevap verdi!Abone ol

Hürriyet ile Sabah gazetesi arasındaki POAŞ kavgası artık Genel Yayın Yönetmenlerinin savaşına döndü. Ertuğrul Özkök, dün kılıcını çekip ilk sayfadan meydan okumuştu.

O meydan ok tütsü umaya bugün Fatih Altaylı'dan cevap geldi.diyen Altaylı, Özkök'ün yazısını "Bir gazeteci için "en büyük ayıp" sayılabilecek bir durum kâğıda dökülüp, somutlaştı" diye yorumladı.

Altaylı, Özkök'ü beklendiği gibi sivri kelimelerle yanıtlamadı.  "Bir gazeteci, bir gazetenin en tepe yöneticisi konumundaki bir gazeteci, "vergi kaçakçılığını savunan" yazılar yazmak zorunda kaldı" diyerek Özkök'ü kendi yazısı ile vurdu.

O MEYDANA ÇIKMIYOR!

"Artık gazeteci sayılmazsın" diyen Altaylı, Özkök'ün davet ettiği meydana ise çıkma niyetinde değil. Bunu da bakın nasıl ifade etti; "İyi bir holding yöneticisi, iyi bir "patron dostu" olabilirsin. Ama artık gazeteci sayılmazsın. Çünkü gazeteciler vergi kaçakçılığını savunmaz.
Bunu bir kez savundular mı, kıbleleri şaşmış demektir.
Kaçakçılık savunucularıyla gazetecilerin buluşabileceği ortak bir meydan olmadığı için, o tarz bir "hodri meydan" bize uymaz."Kategori : MEDYA