Ulusoy işime karışırsa ayrılırım

  • Ana Sayfa
  • Ulusoy işime karışırsa ayrılırım
Ulusoy işime karışırsa ayrılırım
Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulcu, Federasyon başkanı Haluk Ulusoy'a sert çıktı.Abone ol

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulcu, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un, iç işlerine karışırsa bunu kamuoyuna açıklayıp, görevini bırakacağını belirtti.

Çulcu, Futbol Federasyonu'ndaki seçim tar medaway tışmalarının, ligin ikinci yarısında, MHK'nin işini bir hayli zorlaştıracağını söyledi.

Olağanüstü genel kurul yapılması için imza veren kulüplerin muhalif olarak değerlendirileceği bir ortamın oluştuğunu anlatan Çulcu, "İkinci yarıda en zor iş ben ve kurumumun. İkinci yarıda hangi maça hangi hakemi atasak, hangi maçı hangi hakem yönetse sıkıntıları yaşanacak. (Biz muhaliftik o yüzden mi bize bunlar yapılıyor) gibi sorularla karşılaşacağız. Buraya göreve gelirken, kimseden icazet alarak gelmedim. Adam gibi geldim, adam gibi görev yapıp, adam gibi gitmek istiyorum. Biz bu ligi bitireceğiz. Tek hedefimiz bu, diğer politikalar bizi fazla ilgilendirmiyor" dedi.

Merkez Hakem Kurulu Başkanlığına gelen hemen herkesin çok fazla eleştirildiğini anlatan Çulcu, "MHK'nin başına gelenlerin hepsi şerefsiz mi, ahlaksız mı? Ben geldim bana da saldırıyorlar, namusuma ve aileme varacak derecede saldırıyorlar" diye konuştu.Kategori : BİLİM - TEKNOLOJİ