Ağar halka cepten konuştu

Ağar halka cepten konuştu
Yalova'ya helikopterle gelecek olan DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, sis engeline takıldı.Abone ol

Doğru Yol Partisi (DYP) Yalova İl Teşkilatı'nın kongresine katılmak üzere İstanbul'dan Yalova'ya helikopterle gelecek olan DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, sis engeline takıldı. .

B gastrik bypass unun üzerine derhal kongrenin yapıldığı Ergun Düğün Salonu'na geçen Genel Başkan Yardımcıları Bahattin Şeker, Mümtaz Yavuz ve Hatay Mehmet Eraslan üzücü haberi partililere iletti.

Hemen bir formül bulan Şeker, Ağar'ın cep telefonundan aranmasını ve bu yöntemle partililere hitap etmesini istedi. Bu teklif üzerine cep telefonu ile Genel Başkan Mehmet Ağar'ı arayan DYP Genel Başkan Yardımcısı Mümtaz Yavuz, Ağar'ın konuşmasını hoparlörlere verdi. Mümtaz Yavuz'un elinde tuttuğu telefondan partililerine seslenen Ağar, hükümetin tek alternatifinin DYP olduğunu söylediği konuşmasında, "Bugün kendilerine şahsi gelecek arayan AK Parti hükümetinden bu ülkeyi ancak biz kurtarırız. Bugün ana muhalefet partisinin hiçbir şey üretmeyen siyaset yapma hevesindeki tavırlarını milletimiz reddetmektedir. İktidarın tek ve yegane alternatifi DYP'dir" dedi.Kategori : POLİTİKA