Çok konuşulan kadın parkı açıldı

  • Ana Sayfa
  • Çok konuşulan kadın parkı açıldı
Çok konuşulan kadın parkı açıldı
Kamuoyunun gündemine gelen Bağcılar Merkez Mahallesi Aile Parkı hizmete açıldı.Abone ol

Bağcılar'da Merkez Mahallesi Aile Parkı hizmete açıldı. Bağcılar Belediye Başkanı Feyzullah Kıyıklık, açılışta yaptığı konuşmada, Aile Parkı'nın herkese açık olduğunu, ancak ağırlığın kadınlarda bulunacağını söyledi. Kıyıklık, parkla ilgili daha önce basında çeşitli olumsuz gastrik bypass eleştiri ve haberlerin yer aldığını belirterek, konuyla ilgili fikrinin sorulmadığını, ancak yine de olumlu ya da olumsuz konuyu gündeme getiren herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

Kıyıklık, sadece halka hizmet etmeye çalıştıklarını belirterek, ''Biz burada kırsal alandan gelmiş halkımızın sosyalleşmesi, şehirleşmesi için gayret sarf ettik. Halka rağmen belediyecilik yapmadık. Gizlimiz, saklımız yok'' dedi. AK Parti ve belediyelerinin hiçbir zaman ideolojik ayırım yapmadığını ifade eden Kıyıklık, farklılıkların kendilerini ürkütmediğini, aksine sevindirdiğini ve Bağcılar'ın, evrensel kırmızı çizgiler dışında kırmızı çizgilerinin bulunmadığını kaydetti.

Feyzullah Kıyıklık, spor ve çocuk oyun alanları ile bir kafeteryanın bulunduğu parkın kadınlar tarafından işletileceğini belirterek, ''Burası aile parkı olarak yapıldı ve sadece aileler girebilir. Parkımız herkese açık ama ağırlık kadınlarda olacak. Burada negatif değil, pozitif ayırımcılık yapıyoruz'' diye konuştu. Kıyıklık daha sonra, törene katılan kadınlarla kurdeleyi keserek aile parkının açılışını yaptı.Kategori : GÜNCEL