Öğretmenler Gününde sürpriz

Öğretmenler Gününde sürpriz
Bursa'da öğretmen, dün okulda çantalarının çalındığı iddiasıyla polise başvurdu.Abone ol

Bursa'nın merkez Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde 3 öğretmen, dün okulda çantalarının çalındığı iddiasıyla polise başvurdu. Alınan bilgiye göre, Nilüfer Polis Merkezine başvuran Cavit Çağlar İlkö gastriki bypass ameliyatı ğretim Okulunda görevli öğretmen Gülümser Şen, öğretmenler odasındaki dolabına koyduğu ve içinde cep telefonu ile 10 YTL'sinin bulunduğu çantasının çalındığını bildirdi.

Kükürtlü Mahallesi'ndeki Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Bahtınur Aybey de odasındaki dolabına bıraktığı içinde okulun ve otomobilinin anahtarları, kredi ve kimlik kartları ile 300 YTL'sinin olduğu çantasının kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce çalındığını öne sürdü.

Hamitler Mahallesi Adnan Türkay İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Ayşe Kamer Kurmuş ise ders verdiği sınıfta masanın üzerine bıraktığı ve içinde 500 YTL, iki cep telefonu, kimliği, otomobilinin ruhsatı ve kredi kartlarının bulunduğu çantasının çalındığını belirtti. Polis yetkilileri, 3 öğretmenin başvurusu üzerine olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığını kaydettiler.Kategori : GÜNCEL