Erdoğan, mal varlığını açıklıyor...

  • Ana Sayfa
  • Erdoğan, mal varlığını açıklıyor...
Erdoğan, mal varlığını açıklıyor...
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, mal varlığı ile ilgili olarak Salı günü bir açıklama yapacak...Abone ol

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, mal varlığı konusu ile ilgili olarak ''Salı günü, mal varlığı, özellikle liderlerle ilgili ve partinin mal varlığı konusunda açıklama yapacağım'' dedi.

Erdoğan, Conrad Otel'de düzenlenen ''Medeniyetler İttifak hipnoz ında Kadın'' konulu toplantıdan ayrılırken basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Erdoğan, bir gazetecinin ''CHP'nin mal varlığınıza ilişkin iddiaları konusunda ne düşünüyorsunuz?'' sorusu üzerine şunları söyledi:

''Salı günü, mal varlığı, özellikle liderlerle ilgili ve partinin mal varlığı konusunda açıklama yapacağım. Partilerin mal varlığı açık şeffaf bellidir. Biz AK Parti olarak, Hazine bize ne tahsis ediyorsa tüm mal varlığımız şeffaf olarak internet sitemizde yayınlanmaktadır. Arzu eden açar bakar, oradan bulur. Ve bunu partiyi kurduğumuz gün biz ilan ettik. Partimizin bütün mal varlığı, aktifiyle pasifiyle orada vardır. Nereden ne gelmiştir ne gitmiştir, hepsi orada vardır. Bu konuda biz çok şeffafız. Bunların üzerinden rant sağlamak gibi bir derdimiz de yoktur. Kişisel noktada da ben Salı günü bu konuyla ilgili bazı açıklamalar yapacağım. Bu da ayrı siyasi rant sağlama veya gündemi kaybolmuş olanların, gündemde başlık bulamayanların öne çıkarmak isteyenlerin gündem maddeleridir. Salı günü onları açıklayacağım.''Kategori : POLİTİKA