Eğitime en tatlı katkı

Eğitime en tatlı katkı
Penguen Gıda web sitesi geleceğin büyüklerine eğlenceli bilgi ve destek kampanyası düzenliyor.Abone ol

Web tabanlı teknolojileri, tüketici odaklı pazarlama araçları ile web sitesini tedarikçi ve tüketicileri ile buluşma portalı haline getiren Penguen Gıda web sitesi www.penguen. fuar standı com.tr , eğlenceli ve interaktif kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek Nisan ve Mayıs aylarında geleceğin büyüklerine eğlenceli bilgi ve destek kampanyası düzenliyor.

Amacı Milli Egemenlik duygusunu, Cumhuriyet Bilincini ve Atatürk sevgisini daha da aşılayabilmek olan sitedeki derslerde, ana konu Ulu Önder Atatürk ve Milli Egemenlik olan 10 soru sırası ile soruluyor.

Soruları tamamlayan tüm kullanıcılar adına T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİSAD tarafından düzenlenen Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyasına Penguen Gıda A.Ş. olarak katılımda bulunulacaktır. Katılımlar sonucunda ihtiyacı olan bir okulda Penguen Gıda A.Ş. Bilgisayarlı Eğitim Sınıfı oluşturulacaktır.

Katılımcıların adresine bir de başarı belgesi gönderilecektir. Kampanya 19 Nisan 2006 ve 19 Mayıs 2006 tarihleri arasında geçerli olacaktır.Kategori : EKONOMİ