Tekkenin imzası an meselesi

Tekkenin imzası an meselesi
Fatih Tekke'yi Fenerbahçe'ye vermeyen Trabzonspor, bu futbolcuyu dev bir takasta kullanıyor.Abone ol

Dev takasın gerçekleşmesi için artık saatler sayılıyor. Alman ekibinin Genel Menaceri Uli Höness, “Trabzonspor Fatih için Marcelinho"nun yanısıra 3 milyon Euro istiyor. Rakamı biraz a Dachzelt Schweiz şağıya çekmeye çalışıyoruz” dedi.

Bitmek üzere
Süper Ligin bitimiyle birlikte transfer gündeminin bir numarasına yerleşen Fatih Tekke"nin Hertha Berlin"e imza atmasına çok az kaldı. Yıldız oyuncuyu Fenerbahçe"ye vermeyen Trabzonspor, Alman ekibiyle el sıkışmak üzere. Bordo-Mavililer"in Fatih için Hertha"dan Marcelinho artı 3 milyon Euro istediği ve iki kulüp arasındaki pazarlığın artık son noktaya geldiği öğrenildi.

Beşiktaş"a olumsuz yanıt
Hertha Berlin Genel Menaceri Uli Höness, “Trabzonspor"a Marcelinho"yu vermeye hazırız. Ancak talep ettikleri 3 milyon Euro"yu düşürmeye çalışıyoruz. Trabzonspor bu rakamı biraz aşağıya çekerse, transfer gerçekleşir” dedi. Trabzonspor ile Hertha Berlin"in en kısa zamanda kesin anlaşma sağlaması bekleniyor. Höness bu gelişmeler nedeniyle Marcelinho"yu isteyen Beşiktaş"a olumsuz yanıt verdi.Kategori : SPOR