Zirvedekilere onur ödülü

Zirvedekilere onur ödülü
EDUPLUS, başarılı isimleri ve şirketlerini, “Satış Zirvesi Onur Ödülü” ile taçlandırıyor.Abone ol

Tüm dünyada ve özellikle uluslararası şirketlerde yükselmenin temel kurallarından biri olan satış başarıları ve geleceğin satış teknikleri, bu yılki Satış Zirvesi’nin de ana başlıklarını oluşturuyor. Satış Zirvesi’ni bu yıl üçüncü kez gerçekleştiren EDUPLUS, bu yıl Türkiye’de örnek olacak satış başarılarına imza atmış, iş dünyasının önemli isimleri ve şirketlerini, “Satış Zirvesi Onur Ödülü” ile taçlandırıyor.

III. Satış Zirvesi, iş dünyasında en üst kariyer basamaklarını hedefleyen pro Жарочная поверхность электрическая fesyoneller ve yönetici adayları için, yine anahtar niteliğinde bilgi ve donanımı kazandıracak kapsamlı ve güncel bir içerik ile gerçekleştiriliyor. III. Satış Zirvesi’nde katılımcılar “satış kanalı yönetimi”, “müşteri yönetimi”, “satıcıların değişen rolü”, “satış oyununun yeni kuralları”, “satışta etkili iletişim ve satış kapama teknikleri” gibi başlıklar altında, iş hayatında başarılarına katkı sağlayacak bilgileri, interaktif olarak öğrenme imkanına kavuşacaklar. Katılımcılar Zirve’de ayrıca , “nasıl sektör lideri olunur”, “satıcıların bilmesi gereken pazarlama teknikleri”, “satışta duygusal zeka”, “Türk usulü satış” ve “sahada başarılı bir satıcı, merkezde başarılı bir yönetici nasıl olur”, konularında da güncel teknikler ve becerilerle tanışmak, yol gösterici yenilikleri öğrenmek, bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak, tarzlarını sorgulamak, bilgilerini ve bakış açılarını tazelemek, verimli tartışmalar çerçevesinde bireysel ve kurumsal katma değerlerini artırma fırsatı yakalayacaklar.

III. Satış Zirvesi’nde, çok uluslu şirketlerin başarılı ve deneyimli yöneticilerinin yanısıra satış dünyasının ünlü yazarları ve akademisyenlerinden oluşan geniş bir konuşmacı kadrosu katılımcılar ile buluşacak. İki gün sürecek Zirve’nin konuşmacıları arasında, Pfizer Türkiye Satış Direktörü Emre Kaan, Puma Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Atalay Camcı, Oracle Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçer, Mercedes Satış Eğitiminden Sorumlu Müdür Tufan Akdeniz, Aksigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Çetin Kolukısa, Garanti Bankası Kart Pazarlama ve Satış Direktörü Gürkan Platin, Turkcell Kurumsal Satış Bölüm Başkanı Süha Çolakoğlu ve Nestle Türkiye Satış Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Devrim Cöbek’de yer alacak.Kategori : EKONOMİ